Kim jesteśmy

On

Krzysztof od 2002 roku zajmuje się cyfrową obróbką obrazu. Zaczęło się zaraz po maturze, kiedy wśród dziesiątek ulotek reklamowych z przeróżnych szkół wpadła mu w oko ta jedna – grafika telewizyjno-filmowa.

Pierwsze koty za płoty, dalej już poszło z górki.

Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w agencjach reklamowych, artystycznych, muzycznych, udział przy projektowaniu okładek książek, płyt CD, katalogów, ulotek, wizytówek, materiałów POS i wszystkiego co widzisz na codzień wokół siebie, co pomogło mu rozwijać się w pracy
z plikami graficznym i ogólnie pojętą sztuką wizualną, jednocześnie rozwijał w sobie pasję do fotografii – to była świetna odskocznia od codzienności.

To wszystko pozwoliło mu dotrzeć w miejsce od lat mocno związane z fotografią. Było to duże labolatorium fotografii
w Warszawie – Profilab. Po 4 latach tam spędzonych przyszedł czas rozstania, dzięki czemu w 2013 roku trafił do Fundacji Lablab w Krakowie, gdzie dalej zdobył doświadczenie, które od 2022 roku wykorzystuje by współtworzyć Moją Pracownię, do której serdecznie Cię zaprasza.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Ona

Angelika. Emerytowana copywriterka, która od 2016 zajmuje się łączeniem kropek, koordynowaniem projektów, wspieraniem przedsiębiorców w ich rozwoju, a dodatkowo od 2017 roku jest general managerem studiów jogi Joga Centrum w Krakowie. Z wykształcenia informatyk – ogrodnik. Prywatnie kocia matka uzależniona od sklepów papierniczych. Współtworzy Moją Pracownię, do której koniecznie musisz przyjść by zobaczyć magię tego miejsca – mamy wygodną kanapę, chodź.